Wirtu@lne Metamorfozy Trójmiasto


Jeżeli nie masz czasu, mieszkasz poza Trójmiastem (nawet na drugim końcu Polski czy nawet półkuli!!), jeżeli nie wiesz jak dokonać zmian w swoim wyglądzie, nie wiesz od czego zacząć, to po prostu zostaw to wszystko…. w moich rękach!  Specjalnie dla Was, kobiet spoza Trójmiasta, stworzyłam nowy projekt – Wirtualne Metamorfozy Trójmiasto, w którym udział jest totalnie ZA DARMO.
Wirtualne Metamorfozy Trójmiasto to szybki sposób na uzyskanie porad ekspertów z dziedziny makijażu, fryzjerstwa i stylu bez wychodzenia z domu. Co jednak ważniejsze, bez żadnych opłat! Jak to możliwe? Wystarczy kilka prostych kroków.

1. Wyślij do nas swoje zdjęcie na adres:  dominika@metamorfozytrojmiasto.pl lub  kontakt@metamorfozytrojmiasto.pl , które przedstawia Cię taką, jaką jesteś (po prostu zrób sobie zdjęcie – nawet telefonem – przed wyjściem z domu). Do pełnej metamorfozy potrzebujemy dwóch zdjęć przedstawiających całą Twoją sylwetkę, zarówno z przodu jak i z profilu. Kolejne zdjęcia niech pokażą Twoją twarz tak, aby było widać kolor oczu, fryzurę, kształt twarzy (przodem oraz profilem).

2. Napisz nam w kilku słowach na jakiej metamorfozie Ci najbardziej zależy i dlaczego?(co chciałabyś zmienić w swoim wyglądzie, jaki styl preferujesz, co chciałabyś podkreślić, itp.) oraz parę zdań na swój temat (np. pełnoetatowa mama, mieszkam w małej miejscowości, w wolnym czasie lubię koncerty rockowe, jestem fanką Kim Kardiashan/ Amy Winehouse, itp.).

3. Teraz tylko czekaj, aż moi zaufani, sprawdzeni specjaliści Metamorfozy Trójmiasto zaproponują Ci zmiany, które na zawsze zmienią Twoje podejście do samej siebie!

4. Zgłaszając swój udział wyrażasz zgodę na publikację i przetwarzanie swojego wizerunku za pośrednictwem mojej strony www oraz na profilach Metamorfozy Trójmiasto w social mediach oraz na stronach www i profilach  w social mediach specjalistów biorących udział w Wirtualnych Metamorfoz@ch Trójmiasto.