REFERENCJE I OPINIE

Poniżej przedstawiam niektóre referencje osób prywatnych i firm z jakimi miałam przyjemność współpracować (więcej znajdziesz na profilu facebook Metamorfozy Trójmiasto):

#Ireneusz Skąpski, akredytowany fotograf Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku “Jakiś czas temu poprosiłem Dominikę o wsparcie przy organizacji warsztatów z podstaw fotografii dla dzieci z Biskupiej Górki, które spędzały “wakacje w mieście”. Organizatorem cyklu różnego rodzaju spotkań był Kościół Zielonoświątkowy w Gdańsku. Dominika bez najmniejszych oporów weszła w relację z grupą dzieciaków. Przedstawiła podstawowe zaganiania z dziedziny fotografii, kompozycji, kadru itp. Udowodniła, że to nie drogi, profesjonalny sprzęt czyni fotografa, ale piękne patrzenie na świat i wprawne oko. A uczyniła to przy użyciu…telefonu komórkowego! Trzeba było to widzieć!
Na koniec warsztatów, każdy z uczestników miał mini-sesję foto. Radość dzieciaków -bezcenna!
Polecam Dominikę nie tylko jako profesjonalnego fotografa, ale przede wszystkim jako fotografa, który potrafi zbudować niezwykle pozytywne relacje z fotografowaną osobą

#Małgorzata Duralak, uczestniczka projektu fotograficznego: #mammetamorfozytrojmiasto 2018 (sesja fotograficzna organizowana z okazji Dnia Mamy): “Zdecydowałam się na wzięcie udziału w sesji Mam metamorfozy Trójmiasto bo tak się składa ze zwykle to ja stoję po drugiej stronie obiektywu, a co za tym idzie nie miałam zdjęć z moja córka. Organizacja sesji SUPER, pełen profesjonalizm. Z Dominiką współpracuje się bardzo, bardzo dobrze. Luźna atmosfera i śmieszki i żarciki podczas sesji zdecydowanie pomagają, szczególnie tym, którzy jak ja niezbyt pewnie czują się w roli modelki Dominika sama jest mamą, więc świetnie dogaduje się z dziećmi. Myślę, że wszystkie dzieciaki czuły się u niej jak prawdziwe modelki i modele z resztą mamusie chyba też
Makijażystka zaproszona do współpracy przy sesji „Karolina Szynaka Maluje” zrobiła świetny, lekki makijaż. A i mojej córce dostał się błyszczyk (bardzo nalegała ). Jestem pewna, że ponownie skorzystam! Wielki dzięki!”

#Ilona Hamerska, uczestniczka 3 miesięcznej Metamorfozy Trójmiasto: “Wiedzieć, że nie jest się brzydkim, to jedno, ale czuć się pięknym, tak autentycznie, to już zupełnie inna bajka Bardzo dziękuję Wam dziewczyny za charakteryzację, klimat miejsca, za Wasz entuzjazm, zaangażowanie, poczucie bezpieczeństwa i to uczucie bycia ważną Na sesji czułam się wspaniale, czuję niedosyt….a efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Raz jeszcze dziękuję. Jesteście G E N I A L N E :)”

#Agnieszka Borek, uczestniczka projektu fotograficznego: #mammetamorfozytrojmiasto 2018 (sesja fotograficzna organizowana z okazji Dnia Mamy): “Współpraca z Dominiką jest czystą przyjemnością, zabawą, a zdjęcia są zawsze piękne i profesjonalne – widać w nich prawdziwą pasję i zaangażowanie. Ciekawie uchwycone zostały emocje i cudne chwile z życia, a przy Dominice czułam się bardzo swobodnie i wyjątkowo ;) Dajesz ludziom nieocenione pamiątki na całe życie – to wspaniałe ♥ gorąco polecam Metamorfozy Trójmiasto, i mam nadzieję, że będziemy miały okazję spotkać się jeszcze na kolejnej sesji.
Współpraca z makijażystką również była dla mnie bardzo udana – bardzo delikatna, wyrozumiała z profesjonalnym podejściem do każdego człowieka.
Pozdrawiam i dziękuję za piękne chwile ♥”

#Joanna Suchocka – współwłaścicielka w: Platforma Wiedzy – Strefa Kobiet Biznesu, właściciel ” Strefa Kobiet Biznesu: “Dominika ma bardzo profesjonalnie podejście do współpracy. Jest kreatywna i energiczna. Jej inicjatywa- “Metamorfozy Trójmiasto” jest bardzo dobrze zorganizowana, współtworzą ją profesjonalni eksperci, to wszystko sprawia, że naprawdę warto wziąć w niej udział i świetnie się bawić!”

#Irena Świątek, uczestniczka jednej z edycji Metamorfozy Trójmiasto, zdjęcia biznesowe Trójmiasto: “Na sesję szłam z palącą potrzebą posiadania zdjęć biznesowych oraz małą wiarą, że uda się zrobić coś, co mi się spodoba. Owszem, kiedy cyka mi się fotki cichaczem zza krzaków, okazuję się być całkiem fotogeniczna, ale kiedy ktoś zaczyna mnie ustawiać albo przybieram dziwaczny wyraz twarzy, albo rozmazuję się na zdjęciach. Tymczasem Dominika i Jej Ekipa dokonały cudu :)  Udało im się mnie rozbawić, rozluźnić i sprawić, że na zdjęciach jest i profesjonalizm i pazur i błysk w oku (za to nie ma aparatu ortodontycznego, którym na co dzień oślepiam nadjeżdżających z naprzeciwka kierowców ;)). Jestem zachwycona i już planuję kolejną wizytę u Dominiki. Tym razem na stylizowaną sesję przedślubną z narzeczonym :)”.

#Katarzyna Dolak-Mazurek, właściciel DolakCoach: “W “Metamorfozy Trójmiasto” przygotowane przez Dominikę, najbardziej podobało mi się indywidualne podejście, dbałość o szczegóły i ciepła atmosfera. Inicjatywa jest dla każdej kobiety, która chce poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo :)”

#Katarzyna Żukowska, architekt wnętrz, właściciel Żukowska Wnętrza: Razem z Dominiką studiowałyśmy architekturę na Politechnice Białostockiej. Od zawsze miała głowę pełną kreatywnych i oryginalnych pomysłów. Zawsze uśmiechnięta i empatyczna.  Świetnie dogadywałyśmy się pracując nad sesjami zdjęciowymi wnętrz.  Precyzja, konkret i nastawienie na osiągnięcie celu wpłynęło na kontynuowanie współpracy opartej na przyjaźni oraz polecanie usług fotograficznych Dominiki moim kolegom z branży wnętrzarskiej.”

#Katarzyna Ćmil, instruktor jazdy konnej, właściciel CAVALLO Szkółka Jeździecka Gdynia Kolibki:Bardzo miła i profesjonalna Pani fotograf. Szybko łapie kontakt z klientem, dzieci ją uwielbiają. Potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji i uchwycić najważniejsze momenty, szczerze polecamy“.

#Piotr Golat, Specjalista ds. szkoleń, Gdańsk: Dominika robiła moje zdjęcia biznesowe, z jakich jestem super zadowolony. Dodam tylko, że pozowanie nie należy do moich najmocniejszych stron-stres zawsze mnie zjadał, a z Dominiką nawet przez chwilę nie czułem tremy. Szczerze polecam osobom, które szukają dobrego fotografa, który bezstresowo zrobi dobre zdjęcia”

#Izabela Nowosielska, print producer, Young&Rubicam Poland: W mojej karierze zawodowej spotkałam się z wieloma osobami, są jednak osoby, które na długo zostają w pamięci. Dominika, to osoba spotkania z którą się nie zapomina. Doskonale pracuje się z osobą taktowną i dającą przestrzeń innym, taką która potrafi dostrzec i wykorzystać nasze zalety dla obopólnej współpracy. Ja lubię proste rozwiązania i rzeczowe dyskusje, a pracując z Dominiką zawsze czułam się bezpiecznie i nasze kontakty cechował najwyższy profesjonalnym poziom. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy na drodze zawodowej, bo praca z Dominiką to czysta przyjemność.”

#Mariola Cieciura, Stratford upon Avon, UK, sesja portretowa: Profesjonalna fotograf z którą miałam przyjemność współpracować 7 lat temu . Wspaniała wyobraźnia jak i podejście sprawiają, że modelka czuje się pewnie i może dać z siebie więcej . Warta polecenia fotograf z bardzo bystrym okiem za obiektywem .”

#Kamila Adam, Northampton, UK, lekcje rysunku: Panią Dominikę poznałam w Anglii, gdzie uczęszczałam na prywatne lekcje plastyki. Jako osoba jest bardzo sympatyczna, ciepła, cierpliwa i z dużą przyjemnością chodziłam na te zajęcia. Nauczyła mnie różnych technik cieniowania, perspektywy itp. Lekcje z Panią Dominiką były zawsze bardzo ciekawe i pobudzały moją wyobraźnię. Te spotkania pomogły mi w zajęciach szkolnych i bardzo mile je wspominam.”