O mnie

 

W Gdańsku mieszkam od całkiem niedawna (6 lat), wcześniej mieszkałam i pracowałam dłużej w takich miastach jak Białystok, Warszawa, Nowy Jork, Warwick, Coventry. Pochodzę z miasta tysiąca rond i kościołów – z podlaskiej Łomży!

Rodzina i przyjaciele opisują mnie jako otwartą, pozytywnie nastawioną do świata i ludzi, lubiącą spełniać swoje ambicje, ceniącą ludzi, którzy takowe posiadają kobietę. Jestem miłośniczką ciągłego rozwoju i czerpania z życia jak najwięcej. Jakiś czas temu wpadłam na pomysł jak połączyć swoje umiejętności fotograficzne z marketingowymi, wykorzystując życiowe i zawodowe doświadczenie związane z byciem kobietą po przejściach (obecnie już w ustabilizowanej wersji) i byciem matką (kiedyś samotnie wychowującą, biologiczną oraz obecnie również patchworkową). Dzięki mojemu autorskiemu projektowi fotograficznemu Metamorfozy Trójmiasto mogę przedstawić Wam swoje kreatywne pomysły jak rozwijać markę (niekoniecznie fotograficzną), służę również pomocą w uzyskaniu upragnionego wizerunku – w życiu realnym, jak i wirtualnym (poprzez udział w Wirtualnych Metamorfozach, gdzie bez wychodzenia z domu możesz otrzymać indywidualne porady moich sprawdzonych specjalistów ds. wizerunku).

W moim życiu zawsze dużo się dzieje – prywatnie, zawodowo oraz edukacyjnie. Studiowałam dziennie na Politechnice Białostockiej Architekturę i Urbanistykę, byłam słuchaczka rocznych warsztatów grupowych i indywidualnych z rysunku i historii sztuki na Politechnice Białostockiej oraz warsztatów fotograficznych na Akademii Fotografii w Warszawie. Fotografię od strony praktycznej poznałam poprzez freelancerską współpracę dla ogólnopolskich tabloidów oraz prowadząc firmę fotograficzną w Warwick (UK). Współpracowałam z klientami polskiego i zagranicznego pochodzenia (Anglicy, Amerykanie, Francuzi, Czesi, Hindusi).

Nie tyle co interesujące, ale na pewno śmiesznym i pozytywnym momentem w moim życiu było zdobycie w wieku 10 lat tytułu Miss Osiedla na którym mieszkałam (szarfa wykonana z papieru toaletowego, nagroda główna: dwie paczki chipsów i wypisany długopis). Mało tego – impreza była jednorazowa, więc można śmiało stwierdzić, że jestem obecną Miss Osiedla! Sukcesy z lat dzieciństwa zaowocowały w życiu dorosłym – mieszkając w NYC zostałam wybrana Miss Meksyku – z przewieszoną szarfą (tym razem już prawdziwą), z kwiatami w dłoni oraz koroną na głowie, maszerowałam dumnie machając do zgromadzonego tłumu 5th ave. Co ciekawe – zaszczyt noszenia tytułu Miss Mexico był wynikiem mojego grania w piłkę nożną w żeńskiej drużynie meksykańskiej – to nic, że nie znałam hiszpańskiego, to nic, że dojazd na boiska Queens zajmował mi ok 2 h podróży nowojorskim metrem…Wszystko co mnie tam spotkało było punktem zwrotnym w moim życiu, w jakim udowodniłam sobie, że w życiu naprawdę wszystko jest możliwe!

Wracając do spraw bardziej przyziemnych takich jak np edukacja, zdobyłam główną nagrodę w konkursie organizowanym przez dyrektora artystycznego jednej z największych światowych agencji reklamowych, w Szkole Mistrzów Reklamy, której byłam słuchaczką i z jaką współpracowałam, tworząc (rysując) storyboardy do kampanii reklamowych. Pracowałam na stanowiskach administracyjnych dla MTV Polska i agencji reklamowej Young&Rubicam Warsaw na stanowisku kreatywnego traffic managera. Prowadziłam warsztaty z rysunku w UK oraz warsztaty fotograficzne dla młodzieży z gdańskiej Fundacji Frassatiego (Caritas) oraz Fundacji Radość Życia. Na co dzień działam w branży PR&Marketing.

W czerwcu 2018 obroniłam pracę dyplomową na Wyższej Szkole Bankowej zakresu fotografii autorskim projektem #mammetamorfozytrojmiasto na kierunku Grafika i Multimedia. Rządna dalszego pogłębiania wiedzy z zakresu fotografii i marketingu, pomimo natłoku zajęć dnia codziennego, w czerwcu 2019 przystępuję do państwowego egzaminu z zakresu fotografii i obróbki cyfrowej. W czasie między zajęciami a fotografowaniem delektuję się chwilą spędzając czas ze swoją odjazdową patchworkową rodzinką.

Zapraszam do współpracy,

Dominika Kamiński-Fedorowicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *