Metamorfozy Trójmiasto ‘cykliczne’

Metamorfozy Trójmiasto ‘Cykliczne’ – organizowane są średnio raz w miesiącu na terenie Trójmiasta (z usługą fryzjerki i makijażystki, stylistki). Cykliczne Metamorfozy Trójmiasto to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają szybkiego i sprawdzonego sposobu na profesjonalne zdjęcia biznesowe w Trójmieście (bardzo przydatne na biznesowych portalach społecznościowych), zdjęcia casual czy nawet fotografie buduarowe (w skrócie – zdjęcia jakie chcesz pokazać swojemu partnerowi, ale niekoniecznie swoim rodzicom:) z udziałem makijażystki i fryzjerki.  Sama decydujesz jaki rodzaj zdjęć chcesz uzyskać: zdjęcia casual, fotografie biznesowe  czy nawet fotografie buduarowe. Niezależnie jaki rodzaj zdjęć wybierzesz możesz liczyć na indywidualne podejście, wspaniałą zabawę, owocne kontakty oraz piękne wspomnienia w postaci dobrych fotografii.

Każda edycja Cyklicznej Metamorfozy Trójmiasto jest inna od poprzedniej – inna ekipa sprawdzonych przeze mnie specjalistek, inna lokalizacja, różne pakiety.

Kiedy odbędzie się najbliższa edycja cyklicznej Metamorfozy Trójmiasto, jaki będzie skład specjalistek, jakie będą obowiązywać pakiety – o tym wszystkim będę informowała w aktualnościach na www oraz na fanpage’u, a tymczasem popatrz i poczytaj co działo się do tej pory na Cyklicznych Metamorfozach Trójmiasto.

Zapraszam Cię na chwilę relaksu, dobrą kawę, ciekawe rozmowy wśród kobiet, wszystko to w kameralnym klimacie uwiecznione na dobrych fotografiach.

Do zobaczenia,

Dominika Kamiński-Fedorowicz