Metamorfozy Trójmiasto

MetamorfozyTrojmiastoFotoDomiBEATA_SZARLOWSKAMetamorfozyTrojmiastoFotoDomiOLGA_KOWALSKAMETAMORFOZY TRÓJMIASTO to mój autorski projekt fotograficzny, którego celem jest uświadomienie piękna jakie drzemie w każdej kobiecie zgłoszonej do udziału w sesji wizerunkowej. Pod okiem kreatywnych i zaufanych specjalistek z dziedziny wizażu, stylizacji i fryzjerstwa, każda z nas może odzyskać wiarę we własne piękno i przede wszystkim przekonać się, że te piękno nie jest zależne od naszego wieku, statusu, liczby posiadanych dzieci czy ambicji. Biorąc udział w Metamorfozy Trójmiasto poznajesz szybkie i sprawdzone sposoby na poprawienie swojego wizerunku, uzyskujesz indywidualne porady stylistki, i przede wszystkim uwieczniasz całe piękno na profesjonalnych fotografiach, jakie wykonam specjalnie dla Ciebie.

Dla kogo Metamorfozy Trójmiasto:

Zgłaszają się do mnie w większości kobiety, które chcą, przechodzą albo są gotowe na zmiany – a więc coś w czym jestem ekspertem :). Najczęściej są to kobiety, które:

  • zaczynają lub zmieniają pracę i szukają profesjonalnych zdjęć biznesowych,
  • mamy, które po kompletnym poświęceniu się rodzinie chcą znowu poczuć się ważne,
  • kobiety, które rozpoczynają nowy rozdział swojego życia (kobiety po rozwodach),
  • Panny Młode, świadkowe, które szukają specjalistek na zorganizowanie dobrego wieczoru panieńskiego w Trójmieście jak i szukają pomocy specjalistek podczas ślubu i wesela,
  • lub po prostu – kobiety, które chcą zrobić coś fajnego dla samej siebie lub przyjaciółki, napić się w spokoju kawy, porozmawiać na luzie na babskie tematy, pośmiać się i mieć piękne wspomnienia.

Rodzaje Metamorfozy Trójmiasto:

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom Metamorfozy Trójmiasto zostały podzielone na 4 rodzaje:

  • Metamorfozy Trójmiasto ‘cykliczne’ – organizowane średnio raz w miesiącu na terenie Trójmiasta (z usługą fryzjerki i makijażystki, stylistki). Cykliczne Metamorfozy Trójmiasto to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają szybkiego i sprawdzonego sposobu na profesjonalne zdjęcia biznesowe w Trójmieście (bardzo przydatne na biznesowych portalach społecznościowych), zdjęcia casual czy nawet fotografie buduarowe (w skrócie – zdjęcia jakie chcesz pokazać swojemu partnerowi, ale niekoniecznie swoim rodzicom:) z udziałem makijażystki i fryzjerki.  Sama decydujesz jaki rodzaj zdjęć chcesz uzyskać: zdjęcia casual, fotografie biznesowe  czy nawet fotografie buduarowe (). Niezależnie jaki rodzaj zdjęć wybierzesz możesz liczyć na indywidualne podejście, wspaniałą zabawę, owocne kontakty oraz piękne wspomnienia w postaci dobrych fotografii.           . Cennik i pakiety
  • dla chcących przejść totalną metamorfozę stworzyłam 3 miesięczne Metamorfozy Trójmiasto składające się z szerszej rzeszy specjalistów m.in. z dziedziny dietetyki, fitness, personal branding, coaching.
  • Metamorfozy Trójmiasto Ślubnie – jeśli jesteś przyszłą Panną Młodą, byłaś nią albo jesteś świadkiem na ślubie przyjaciółki wiesz, ile czasu kosztuje znalezienie dobrych specjalistów do zorganizowania wieczoru panieńskiego czy samego ślubu. Pozwól, że pomogę Ci zorganizować niezapomniany wieczór panieński w Gdańsku czy ekipę ekspertek ślubnych w tym najważniejszym dniu,
  • Wirtualne Metamorfozy Trójmiasto – nie musisz mieszkać w Trójmieście by uzyskać indywidualne porady od moich specjalistek. Już niebawem więcej szczegółów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *