Zakład że 3miasto-kolejny partner Metamorfozy Trójmiasto

hej hej,

dawno tutaj nie gościłam-wybaczcie, dużo pracy, mało czasu, małe dziecko do wychowania, duże mieszkanie do sprzątania :)

ale to wcale nie oznacza, że się leniłam, co to to nie!…specjalnie dla Was, zanim skończy się audycja w Trójce (Owsiak opowiada o tegorocznym Woodstock’u -moje must be na 2016r!)przygotowałam taki krótki update informacji:

Dzielne uczestniczki I edycji 3miesięcznej Metamorfozy Trójmiasto ciężko pracują-mogę je już oficjalnie pochwalić-sprytnie łączą swoje życie prywatne (dzieci, dom, praca, a nawet studia!), brawo dziewczyny! Jesteście przykładem, że jak się chce to zawsze znajdzie się sposób. Ja w międzyczasie opracowuję strategię na kolejną edycję 3miesięcznego wyzwania, i tak od telefonu do telefonu-rozpoczęłam współpracę z kolejną wspaniałą firmą z Trójmiasta, która przygotowała atrakcyjną ofertę dla każdej uczestniczki Metamorfozy Trójmiasto. ZAKŁAD że 3MIASTO to trójmiejska marka stworzona przez dwie siostry z miłości do Gdyni, Sopotu i Gdańska. W ich strefie trójmiejskich rzeczy znajdziecie t-shirty, bluzy, torby, czapki, skarpetki, a także wiele innych akcesoriów i gadżetów – wszystko z oryginalnie zaprojektowaną grafiką i trójmiejskich charakterem. Parę dni temu ruszyła również kolekcja ubranek dla dzieciaków w wieku od 1 roku do 10 lat. Posiadają zarówno sklep internetowy www.zakladze3miasto.pl , jak i stacjonarny w Gdańsku przy ulicy Złotników (starówka). Produkty tej jakże oryginalnej firmy odzieżowej będzie można również wygrać w konkursach na evencie podsumowującym 3miesięczne wyzwanie w maju. A wejściówka na ten event będzie również do wygrania, więc naprawdę warto trzymać rękę na pulsie :)

ok, wygląda na to, że Owsiak poszedł już spać. Żegnam się z Wami jak to na Woodstock’u zawsze mawiają:ZARAZ BĘDZIE CIEMNOOO…!!!(kto był tam choć raz, wie o czym mówię;)) spokojnej nocy, kochani!/Dominika

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *