Dominika Kamiński-Fedorowicz_metamorfozy_trojmiasto

Metamorfozy Trójmiasto społecznie-Stowarzyszenie Nasz Autyzm

Niezwykle miło mi jest poinformować już oficjalnie, że zaczęłam współpracę ze Stowarzyszeniem Nasz Autyzm (Pruszcz Gdański), wspierającym rodziców dzieci chorych na autyzm. Bycie rodzicem jest niezwykle trudnym wyzwaniem, tym bardziej kiedy dziecko potrzebuje nas praktycznie 24h, potrzebuje nas by wozić go na kolejne terapie, do kolejnych lekarzy. W tym natłoku obowiązków łatwo jest zapomnieć, że oprócz bycia matką jesteś też kobietą. Ja, jako samotna matka (bardziej trafne określenie:samodzielna matka) zdrowego dziecka, wiem jak trudno na co dzień o tym pamiętać, więc tym bardziej ucieszyła mnie możliwość wsparcia mam/tatusiów działających prężnie w tym stowarzyszeniu. Wyszłam Wam na przeciw i to ja przypomnę Wam o tym, że oprócz bycia wspaniałymi, dzielnymi rodzicami jesteście też piękną kobietą i mężczyzną.

Na sesjach zdjęciowych Metamorfozy Trójmiasto przy świetnej atmosferze pełnej humoru, luzu oraz empatii zapomnisz o sprawach codziennych, to TY będziesz najważniejsza, a Twoje uwydatnione piękno zmotywuje Cię do dalszych pozytywnych działań. Piękny makijaż, fryzura, spotkania z trenerem personalnym i dietetykiem, zakupy ze stylistką, nauka makijażu, karnety open na siłownię czy zabiegi z medycyny estetycznej uwiecznione na profesjonalnych fotografiach to idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka zdjęć biznesowych, casual, pin up czy buduar oraz jednocześnie pragnie zmian w swoim wizerunku. Więc jeśli cenisz swój czas, jesteś otwarta na zmiany, potrzebujesz życzliwego wsparcia oraz pięknych wspomnień na lata nie mogłaś trafić lepiej.

CO NALEŻY ZROBIĆ BY WZIĄĆ UDZIAŁ W DARMOWYCH METAMORFOZACH TRÓJMIASTO?Pod tym wpisem zostaw proszę informację, że pojawisz się(ew., że Cię nie będzie) na najbliższym spotkaniu Stowarzyszenia.  Będę wiedziała z kim spotkam się 6 marca osobiście w Pruszczu Gdańskim, opowiem Wam wtedy więcej na temat Metamorfozy Trójmiasto, wylosuję również spośród wszystkich osób obecnych na spotkaniu DARMOWY udział w Metamorfozie Trójmiasto. Podsumowując-tylko jeden wpis i obecność na spotkaniu dzielą Cię od uczestnictwa zupełnie za free :) Zasługujesz na to jak mało kto, więc do boju!

do zobaczenia 6 marca,

/D.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *