KONKURS i ZAPISY do 3miesięcznej Metamorfozy Trójmiasto

Hej kobiety,

Ruszyły zapisy na 3miesięczne Metamorfozy Trójmiasto-I edycja. Poniżej znajdziecie plakat promocyjny z ogólną ofertą, a po ogólne informacje nt. pakietu MAXI kliknij tutaj  , a po jego szczegóły i pakiety dodatkowe MEDIUM I MINI kliknij tutaj. Ogłaszam też długo wyczekiwany przez wiele z Was konkurs, w którym główną wygraną jest DARMOWY UDZIAŁ  w pierwszej edycji 3 miesięczne METAMORFOZY TRÓJMIASTO o łącznej wartości ok. 3 000 zł. Spieszcie się, bo czasu i miejsc jest niewiele. Co należy zrobić?Warunki są dziecinnie proste i znajdziecie je pod plakatem promocyjnym:

logo.metamorfozytrojmiasto.v1.300x1003miesiąceAAsmall

 1. napisz pod tym wpisem: Dlaczego to właśnie TY powinnaś wygrać udział w 3miesięcznej Metamorfozie Trójmiasto?
 2. udostępnij wpis o konkursie na swoim profilu na facebooku
 3. pokaż, że Ci zależy: im więcej polubień pod Twoją odpowiedzią tym większe szanse na wygraną :)
 4. Uśmiechnij się i czekaj cierpliwie na ogłoszenie wyników dn.29 stycznia 2016r. na stronie www.metamorofzytrojmiasto.pl, ok.godz.21 ogłoszę szczęśliwą zwyciężczynię, której odpowiedź najbardziej chwyciła mnie za serce :)
 5. biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych przez Metamorfozy Trójmiasto oraz ich partnerów oraz na publikacje wizerunku w celach promocyjnych Metamorfozy Trójmiasto oraz ich partnerów. Nagroda nie może być spieniężona ani wykorzystana w kolejnej edycji Metamorfozy Trójmiasto. Udział w konkursie mogą brać jedynie osoby pełnoletnie i z pełną zdolnością do czynności prawnych. Zwyciężczyni konkursu jest poinformowana, że udział w Metamorfozy Trójmiasto jest możliwy jedynie na terenie Trójmiasta w okresie:13 luty 2016-maj 2016. Organizator (Dominika Kamiński) zastrzega sobie prawo do zmiany warunków, w tym terminów realizacji uczestnictwa. Nagroda nie może być przekazana osobie trzeciej. Konkurs jest ważny w sytuacji uczestnictwa w pierwszej edycji  3miesięcznej Metamorfozie Trójmiasto min. 5 uczestniczek.

6 thoughts on “KONKURS i ZAPISY do 3miesięcznej Metamorfozy Trójmiasto”

 1. rzeczywiście, umieszczenie wyników musiało mi umknąć…odpowiadając na Twoje pytanie: nie zostały spełnione wszystkie warunki konkursu. Pozdrawiam, Dominika

 2. Krótko, zwięźle i na temat organizowana przez Was metamorfoza super sprawa. MAJ 2016 dla mnie bardzo ważny miesiąc w moim życiu do którego MUSZĘ i BARDZO CHCĘ wyglądać ZJAWISKOWO. Potrzebuje tylko wielkiego kopa od kogoś takiego jak WY. Możecie sprawić, iż w maju 2016 będę najszczęśliwszą 30- latką tak tak mam okrągłe urodzinki jak i piękną matką chrzestną :)) Czekam na kopa…

 3. Metamorfoza nad morzem, to to czego najbardziej teraz potrzebuję, gdyż smog krakowski każe mi się stąd wynosić :)
  Jednocześnie uprzejmie proszę o niedyskryminowanie w konkursie osób nie korzystających z FB tak jak ja.

  1. Pani Kingo, warunki każdego konkursu, również tego, określa organizator i nie nazwałabym żadnego z powyższych dyskryminacją. Jeśli tak Pani się poczuła to jest mi przykro, nie to było celem konkursu. Pozdrawiam/D.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *